To bude dobrý? Bude to dobrý.

4. září 2018 v 21:09 | Kamila Kejmarová alias Kreativistka
"To bude dobrý." Ta otřepaná fráze, kterou vás častují, když se vztekáte, rozčilujete, anebo když se rozbrečíte na veřejnosti a děláte tím divadlo pro cizí lidi a v ten moment je vám to zrovna srdečně fuk...
A ta samá slova, kterými uklidňujete své přátele, rodiče a děti, když zrovna nemají dobrý den. A přitom ta slova sama o sobě nepomohou. To soucit, který vynaložíme. Nesmí ho být příliš, aby nás nešťastník nestáhl s sebou... do tmy... do temnoty. Nesmí ho být málo, abychom nepůsobili jako arogantní parchanti. Musí ho být tak akorát (jako vždycky všeho).

A potom přijde ten zlom - první opatrný úsměv. To cuknutí v koutcích úst, které jeho nebo ji vrátí k vám do reality. A slova "TO BUDE DOBRÝ" nabudou svého opravdového významu a získají hlubší smysl - spojí dvě lidské duše. Každý "pád" nám něco dá... někoho, kdo je OPRAVDOVÝM člověkem, který za to stojí. A za tohle stojí bojovat. Nebejt papírovej a nepředstírat, že je všechno neustále růžové. Nebát se křičet a ječet a bejt chaotickej stejně tak, jak se v nitru cítíš.

V životě se musí přijímat to lehký a hezký, i to těžký. A celé to procítit a cítit a soucítit... celej ten život a všechno, co k němu patří. A... BUDE TO DOBRÝ...

PS: U té poslední věty jsem si vybavila tenhle text z písničky od Avril Lavigne - When You´re gone (Kdo ji máte taky rádi?? Usmívající se)
the words I need to hear
to always get me through the day
and make it okay

(PPS: Kdo máte instagram, tak si mě můžete přidat....https://www.instagram.com/kamila.kejmarova/)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama