Uvedení první knihy

19. srpna 2018 v 21:44
Na začátek bych chtěla pozdravit všechny, kteří čtou tyto slova. V téhle branži jsem nová. Ne, že bych to nikdy nezkusila, ale psaní je něco, co mě baví takovým způsobem, že jsem až do této chvíle neměla ani potřebu to sdílet. Byl to zkrátka svět jenom pro mě. Chápete, co tím myslím?
Tím se dostávám ke druhé otázce, té důležitější: Co tu vlastně pohledávám? Ráda bych vám všem čtenářům sdělila, že jsem napsala knihu. Vím, že to není žádný převrat. Každý den napíše spousta lidí knihu, příběh, pohádku, povídku nebo třeba i poezii. A jako většina jiných, i já bych si strašně přála, aby se o mém psaní, o těch hodinách a hodinách dřiny a škrtání, které stvořily příběh, aby to story spatřilo světlo světa.
Stejně, jako to mívá většina autorů, nejdřív to bylo tajemství. Ze začátku jsem si ani nepřipustila, že by se mi mohlo stát, že knihu dokončím. Spletla jsem se. Dopsala jsem ji před pár dny. A já mám najednou chuť vykřičet to do světa, protože jsem se do toho příběhu zamilovala. A nejen to. Taky teď tápu. V dnešním moderním světě existuje tolik možností...
Kniha Akademie 1 - Mezi dvěma světy spojuje dvě hlavní témata: lásku a magii. Dvě věci, po kterých většina z nás touží nejvíc, neboť nám usnadňují život. Nebo ztěžují?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Hessy Verča Hessy | E-mail | 3. září 2018 v 10:06 | Reagovat

Dobré ráno :) gratuluji k napsané knize, muselo to stát hodně sil a trpělivosti :) Ráda čtu fantasy literaturu, tak snad budu mít tu čest si přečíst i něco od tebe :)

2 Kreativistka Kreativistka | 3. září 2018 v 21:02 | Reagovat

To pevně doufám, že budeš :) Nápadů mám spoustu, tak když se dokážu prosadit, příběh budou další a další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama